застосуйте розподільну властивість множення і властивості рівнянь для розв'язання рівняння

-7(х-2)=8 сразу ответ пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Борислав.
-7x + 14 = 8
-7x = 8 - 14
-7x = -6
x = 0,85