Потрібно було відремонтувати 150 км дороги. ЗА ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ ВІДРЕМОНТУВАЛИ 45% дороги, за

другий-20%, а за третій-решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Мазитов Амир.

36+32=68% за перші два тижні

100-68=32% за третій тиждень

140*0,32=44,8 км за третій тиждень