в урні 10 кульок, 3 червоних , 5 синіх , 2 білих. Яка ймовірність що з урни буде витягнуто синю

кульку​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушева Полина.

Відповідь:

P(A)=5/10=1/2

Ймовірність, що з урни буде витягнуто синю кульку = 1/2.