Куртка коштуе 120 грн. Скільки вона коштувати ме, якщо й ціна зменшиться на 15%?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ветров Тёма.

Ответ:

102грн

120-(120*15)/100=120-18= 102 грн.