Із ділянки зібрали 470 кг овочів. Моркви та цибулі було зібрано 250 кг, а цибулі та огірків 330 кг.

Скільки кілограмів моркви, цибулі та огірків зібрали окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Серёгина Алина.

Пошаговое объяснение:

1) 470 - 250 = 220(кг) - огірки

2) 330 - 220 = 110 (кг) - цибуля

3) 250 - 110 = 140 (кг) - морква