У Колі було 12 слив,а в Галі на 12 слив більше.Скільки всього слив було у дітей?


Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Алеся.

Ответ:

36 слив

Пошаговое объяснение:

12+12+12=36 слив

или

12+12=24 сливы у Гали

12+24=36 слив у детей