Математика 5 клас: на яке число треба помножити 12,3,щоб сума отриманого добутку та числа 7,9

дорівнювала 12,82?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чуферидзе Алёна.

Відповідь: 0,4

Покрокове пояснення:

1) 12,82-7,9= 4,92 добуток двох чисел

2) 4,92:12,3=0,4 необхідне число. Перевірка:

12,3*0,4=4,92; 4,92+7,9=12,82