Знайти 3/16 від 48 допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Мариф.

Ответ:

48*3/16= 3*3=9

щоб знайти частину від цілого, потрібно число помножити на чисельник і поділити на знаменник