Приклад: Знайдіть число, якщо 7% від нього становить 2,8. і задача: У череді було 180 тварин, з

них 30% становили корови. Скільки корів було в череді? допоможіть терміново будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Лобыкина Анастасия.

Ответ:150

Пошаговое объяснение:

Все число це 100 %

Складемо пропорцію :

100 % - х

30% - 45

х= ( 45*100)/30 = 150

Число буде 150

Отвечает Разумовская Наташа.

Все число це 100 %

Складемо пропорцію :

100 % - х

30% - 45

х= ( 45*100)/30 = 150

Число будет 150