ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ ДАЮ 40 БАЛЛОВ На пару сплаві всього шістсот місць у 1-му класі 28

відсотків у 2-му класі невідомого сказав на 8 відсотків більше ніж у 1-му а в 3-му класі невідомо але сказано що решта

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарская Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 клас = 28% від 600 = (28/100)*600=168

2 клас = 28%+8%=36% від 600 = (36/100)*600 = 216

3 клас = 600-216-168 = 216