Paralelograma malu attiecība ir 5 : 4 un tā perimetrs 72 dm. Aprēķini paralelograma malu garumus!


Ответы на вопрос

Отвечает Ситко Маргарита.

Ответ:

Р=2(5х+4х)

18х=72

х=72÷18

х=4

5×4=20

4×4=16

малая сторона =16см