1-го дня тракторист зорав  25 % Усієї площі поля 2-го дня на 20 відсотків більше ніж 1-го а 3-го

дня решту 180 га Знайдіть площу поля

Ответы на вопрос

Отвечает Юмадилова Камилла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25% = 25 : 100 = 0,25

20% = 20 : 100 = 0,2

Вся площадь = х га

1 день = 0,25х га

2 день = 0,25х + (0,25х * 0,2) = 0,25х + 0,05х = 0,3х га

3 день = 180 га

0,25х + 0,3х + 180 = х

0,55х + 180 = х

0,55х - х = -180

-0,45х = -180

х = -180 : (-0,45)

х = 400

Вся площадь = (х) = 400 га

1 день = (0,25х) = 0,25 * 400 = 100 га

2 день = (0,3х) = 0,3 * 400 = 120 га

3 день = 180 га

100 + 120 + 180 = 400