182. 1) Під час чищення зубів, зазвичай використо- вують воду з крана, не набираючи її в склянку.

Так витрачається приблизно 4 л води щохвилини. Сім'я пенків складається із 4 осіб, кожна з них чистить зуби двічі на день протягом 3 хв щоразу. Скільки літрів води може зекономити ця родина щомісяця, у якому 30 днів, якщо набиратиме воду в склянку? 2) Проектна діяльність. Дізнайся, скільки коштує 1 м3 води в місцевості, де ти мешкаєш. Обчисли, скільки грошей зекономить родина Карпенків протягом місяця, якщо набиратиме воду в склянку.​ПОЖАЛУЙСТО БЫСТЕЕ даю 10-20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Талалаев Саша.

Ответ:

1) 2832 л; 2) 1 грн 20 коп

Пошаговое объяснение:

1) 4×4=16 - л витрачають Карпенкі коли чистять зуби 1 хвилину

2) 3+3=6 - за чистить зуби один Карпенко в день

3) 16×6=96 - л витрачають Карпенкі щодня.

Предположим, что у Карпенків в одному стакане 200 мл (не писать, это я объясняла на всякий пожарный откуда 200)

4) 200×4=800 мл витрачають Карпенкі за один прийом чищення зубів, якщо б користувалися стаканом.

5) 800×2=1600 мл= 1л 600 мл витрачають Карпенкі щодня, якщо б користувалися стаканом

6) 96×30=2880 л витрачають Карпенкі кожен місяць

7) 1л 600мл × 30= 48 л витрачають Карпенкі кожен місяць коли користуються стаканом.

8) 2880-48=2832 л могли зекономити б Карпенкі

2. Тут всё зависит от того где живёшь

Возьмём холодную воду в Киеве для жителей многоэтажных домов.

1) 2832÷1000= 2.832 м3

2) 2,832×22,99=65,10768 ( можно округлить до 65 грн 11 коп) витрачають Карпенкі у місяць коли використовують стакан.

3) 2880÷1000=2.88 м3

4) 2,88×22,99=66,2112 (округляем до 66 грн 21 коп)

5) 66грн 21 коп - 65 грн 11 коп=1 грн 20 коп зможуть зекономити Карпенки