За допомогою пяти цифр 2, знаків арифметичних дій і дужок запишіть усі чмсла від 1 до 15


Ответы на вопрос

Отвечает Смородин Денис.

2-(2/2)*(2/2)=1
2-(2/2)+(2/2)=2
2+(2/2)*(2/2)=3
2+(2/2)+(2/2)=4
2-(2/2)*+(2*2)=5
2*(2/2)*+(2*2)=6
2+(2/2)*+(2*2)=7
2*2*2+2-2=8
2*2*2+(2/2)=9
2+2+2+2+2=10
22/2+2-2=11
22/2+2/2=12
2*2*2*2-2=14
(2*2+2)*2+2=14
22/2+2+2=15