Самостійна робота №1. Відсотки І варіант 1. Знайти: а) скільки становить 9% від 12,5кг; б) від

якої величини 23% становить 3.91 см. в) скільки відсотків становить 4,5 від 25?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12,5÷100×9=1,125

3,91÷23×100=17

4,5÷25×100=18%

Отвечает Добряк Макс.

Ответ:

1. 12,5 кг-100%

x kg-9%

12,5*9:100=112,5:100=1,125

Ответ:1,125 кг -это 9% от 12,5 кг

3. 4,5/25*100= 18

Пошаговое объяснение: