Обчисли. Обведи синім кольором найбільшу суму і червоним кольором- найменшу різницю.

14+236+327-248-622+3545+3456-1575-42​

Ответы на вопрос

Отвечает Гібнер Вероніка.

Ответ:

найбільша сума 79

найменша різниця 25

Пошаговое объяснение:

1) 14+2=16

2) 36+3=39

3) 27-2=25

4) 48-6=42

5) 22+35=57

6) 45+34=79

7) 56-15=41

8) 75-42=33