Користуючись формолою S=VT знайдіть відстань яку пройшов пішохід за 3 год рухаючись швидкістю 5

км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Оля.

Ответ:

S=15км

Пошаговое объяснение:

5×3=15км

Отвечает Ивлева Вика.

S=v×t

_____

S=?

v=5км/год

t=3 года

----------------

3×5=15 км

↓↓↓

S=15 км