ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА ДАЮ 20 БАЛЛОВ! Розстав у клiтинках + або - щоб рiвнiсть була правильною.

Знайди три рiзних розв'язки. 1 2 3 4 5 6 7 8=20

Ответы на вопрос

Отвечает Быхтина Нина.

Ответ:

1) 1+2+3+4+5+6+7-8=20

2) 1+2-3+4-5+6+7+8=20

3) 1-2+3+4+5-6+7+8=20

Отвечает Шалимова Машуля.

Відповідь:

1+2+3+4+5+6+7-8=20

1-2+3+4+5-6+7+8=20

1+2-3+4-5+6+7+8=20

(Напевно так)

Покрокове пояснення: