з 2/5 га зібрали 1 2/5 т пшениці. скільки пшениці потрібно зібрати за такої самої урожайності з 1

га. З якої площі можна зібрати 1 т

Ответы на вопрос

Отвечает Ведехин Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 2/5 га - 1 2/5 т пшеницы

1 га - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1 2/5 : 3 2/5 = 7/5 : 17/5 = 7/5 · 5/17 = 7/17 т - столько пшеницы собрали с 1 га (урожайность).

Вiдповiдь: 7/17 т пшениці з 1 га.

Сори второе не знаю