Допоможіть рішити цю задчу Якщо числох менше числа у на 7, то це можна записати у вигляді

рівності:

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Рівності   у - х = 7   або   у = х + 7 ,  або  х = у - 7 .