Розвязати задачу двома способами. У Катрусі було 16дм. стрічки. Скільки дециметрів стрічки

залишилося в дівчинки після того, як вона витратила 1дм. на закладку і 4дм. ляльці на бант?

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Перший спосіб:
1) 1+4=5 дм -всього витратила
2) 16-5= 11 дм -залишилось

другий спосіб:
1) 16-1= 15 дм -залишилось після того як витратила на закладку
2) 15-4=11 дм - всього залишилось