Відстань між двома селами на місцевості 126 км, а на карті – 10,5 см. Знайди масштаб карти.​


Ответы на вопрос

Отвечает Прохоров Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

126 км = 12600000 см

10,5 : 12600000 = 10,5/12600000 = 1/1200000

Масштаб карты =

1 : 1 200 000