Молю вас допоможіть!Даю багато балів! 1. Відстань між двома містами на карті, масштаб якої

1:8000000, дорівнює 3,5 см.Обчисли відстань між цими містами на місцевості!2.За 7 годин у басейн налилося 244 л води.За який час у нього наллється 288 л води?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х = расстояние на местности

3,5/х = 1/8000000

х = 3,5*8000000 / 1

х = 28 000 000 / 1

х = 28 000 000

28 000 000 см = 280 км

Ответ: 280 км

7 часов = 244 литра

х часов = 288 литров

7/х = 244/288

х = 7 * 288 / 244

х = 2016/244

х = 8. 64/244

х = 8. 16/61

8. 16/61 часов ≈ 8 часов 16 минут