За три години роботи 6 гончарів виготовили 36 глечиків, порівну кожний. Скільки глечиків зробить

один гончар за 8 год роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Избуллаева Диля.

36*6=216за три години 216*8=1728скiльки глечикiв

Отвечает Попков Артём.

1)36/6=6(зробив 1гончар за 3год) 2)6/3=2(за 1год 1гончар) 3)2*8=16(зробить 1 гончар за 8 годин)