2а-3=25;34+18:b=43;(80-c):8=7;k+4k+6k=55;8m-3m-2m=72;9n-n+4n=60;8+5x+x=32;12y-3y-6=21;7z+4+z=48

використовуючи знак рiвносильностi,запиши розв'язання рiвнянь?

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Мария.

Ответ:

2a - 3 = 25 \\ 2a = 25 + 3 \\ 2a = 28 \\ a = 28 \div 2 \\ a = 14

34 + 18 \div b = 43 \\ 18 \div b = 43 - 34 \\ 18 \div b = 9 \\ b = 18 \div 9 \\ b = 2

(80 - c) \div 8 = 7 \\ 80 - c = 7 \times 8 \\ 80 - c = 56 \\  - c = 56 - 80 \\  - c =  - 24 \\ c = 24

k + 4k + 6k = 55 \\ 11k = 55 \\ k = 55 \div 11 \\ k = 5

8m - 3m - 2m = 72 \\ 3m = 72 \\ m = 72 \div 3 \\ m = 24

9n - n + 4n = 60 \\ 12n = 60 \\ n = 60 \div 12 \\ n = 5

8 + 5x + x = 32 \\ 6x = 32 - 8 \\ 6x = 24 \\ x = 24 \div 6 \\ x = 4

12y - 3y - 6 = 21 \\ 9y = 21 + 6 \\ 9y = 27 \\ y = 27 \div 9 \\ y = 3

7z + 4 + z = 48 \\ 8z = 48 - 4 \\ 8z = 44 \\ z = 44 \div 8 \\ z = 5.5