Від станції Ромашкова до станції Медова поїзд рухався рівномірно протягом 7 год зі швидуістю

64км/год. Відстань від станціі медова до станції полунична становить 3/8 відстані від Ромаокової до Медової. Її поїзд подолав за 3 год. На скільки км за год змінилася швидкість поїзда ​

Ответы на вопрос

Отвечает Автономов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

64×7=448кмот Ромашковой до Медовой

448×3/8=168км от Медовой до Полуничной

168÷3=56км/час скорость поезда от Медовой до Полуничной

64-56=8км/час скорость уменьшилась