Вп'ятих класах навчаються 64 учні, з них 3 16 новлять відмінники. Скільки відмінників у п'ятих

класах? Пжпжпжпжпжпж помогите !

Ответы на вопрос

Отвечает Закиров Камиль.

Відмінників \dfrac{3}{16} \cdot 64=3 \cdot 4=12.