Об'єм кімнати 36 метрів кубічних а висота 3 м знайди площу підлоги


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.

Ответ:

12 (м²) - площадь

Пошаговое объяснение:

36 : 3 = 12 (м²)

Отвечает Фомичёв Данил.

Відповідь:площа підлоги 9 квадратних метрів.

Покрокове пояснення:

якщо це куб тоді всі його грані 3*3 тобто підлога буде теж 3*3=9

можна це перевірити : 3*3*3=9*3=36.