У господаря було 1000 грн. Для ремонту даху він зробив 2 замовлення: I - 10 рядів черепашнику, по

5 блоків у кожному. Ціна блока 8 грн. II — 8 рядів черепашнику, по – 10 блоків у кожному. Ціна блока — 7 грн. Чи вистачить господареві грошей, щоб розрахуватися за замовлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Гашишев Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)10*5*8=400(грн)

2)8*10*7=560(грн)

Отвечает Тупаева Маргарита.

привет 400+560=960 грн йому треба заплатити