Спростіть вираз та обчисліть його значення 0,2(7, 5m-3, 5n) -3, 5(0, 2m+n) якщо m=5 n=3, 5


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Ответ:

0,2(7,5m-3,5n) -3,5(0,2m+n)=1,5m-0,7n-0,7m-3,5n=0,8m-4,2n

Если m=5, n=3,5, то 0,8*5-4,2*3,5=4-14,7= -10,7