Трактор трактор зорав 63 га що становить 3/4 поля обчисли площу усього поля


Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.
63 га — 3/4 поля, отже 4/4 — все поле;
63:3=21(1/4 поля)
21*4=84(га)
Відповідь: площа поля 84 гектари

я не знаю, як у вас записується, тому записала так
1 0