Із одного міста одночасно в одному напрямку вирушили мотоцикліст і легковий автомобіль. Яка

відстань буде між ними через 1,5 год, якщо швидкість мотоцикліста 44,5 км/год, автомобіля - 62 км/год? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

62 -44,5 = 17,5 км

V = S/t

S = Vt = 17.5*1.5 = 26.25км

Отвечает Калиев Досжан.

Ответ:

26,25 км

Пошаговое объяснение:

62 - 44,5 = 17,5 (км/год) різниця швидкостей

17,5 * 1,5 = 26,25 (км) через півтори години