-4(5a+3b)+5(4a-2p), якщо b=-8,p=-1,5,a=1,2 Спростіть вираз і обчисліть його значення


Ответы на вопрос

Отвечает Лавкин Дмитрий.

Ответ:

-4(5a+3b)+5(4a-2p)= -20а-12b+20a-10p= -20a+20a-12b-10p= -12b-10p

Если b= -8, p= -1,5, то -12*(-8)-10*(-1,5)=96+15=111