Перенести з лівої частини рівняння у праву доданокч що не містить невідомого: 4x-7=-x-5


Ответы на вопрос

Отвечает Карелина Ксения.

4x-7=-x+5\\\\4x+x=5+7\\\\5x=12\\\\x=\frac{12}{5} =2.4

Отвечает Персидская Ульяна.

Ответ:

4x+x=-5+7

5x=2

x=0.4