Розвяжи рівняння 7х-15=13 ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. ЦЕ РІВНЯННЯ,ЯКИЙ БЦДЕ РОЗВ'ЯЗОК?


Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Миша.

Ответ:

7х-15=13

7х=13+15

7х=28

х=28 : 7

х= 4

Ответ: х = 4

проверка

7*4-15=13

28-15=13

13=13

Отвечает Мазяр Володимир.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

7х-15=13

7х=28

х=4