Знайди середню швидкість автомобіля, якщо за 3год. він проїхав 210км,а наступні 2 год. 120км


Ответы на вопрос

Отвечает Galushka Zahar.

Пошаговое объяснение:

1)3+2=5(год) всього

2)210+120=330(км) всьго

3)330:5=66(км/год) середня швидкість