Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпед в,виміри якого становлять 6см, 6см ,4см


Ответы на вопрос

Отвечает Суфиева Фируза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V=a*b*c=6*4*4=96 cм³  -объем .