В Iринки вдома 80 книг. З них 25% це підручники, 60% художня література, а решта енциклопедичні

довідники. Скільки енциклопедій в Іринки в бібліотеці.

Ответы на вопрос

Отвечает Вадзишвили Леона.

Ответ:

12 энциклопедий в библиотеке

Пошаговое объяснение:

Все книги составляют 100%.

25 + 60 = 85% составляют учебники и худ.литература

100% - 85% = 15% составляет энциклопедия

15% = 0,15

80 * 0,15 = 12 енциклопедій в Іринки в бібліотеці.

Отвечает Бегунов Ник.

Ответ:

1)80/100=0,8(кн.) - 1%

2)25+60=85(%) - підручники і література

3)100-85=15(%) - % енциклопедій

4)15*0,8=12(кн.)

Пошаговое объяснение: