За 8 год 3-D прінтер друкує 96 деталей. На скільки більше годин має працювати прінтер,щоб

надрукувати 156 деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Чабанова Полина.
96/8=12д.(Кількість деталей які принтер виготовив за 1 годину)
156/12=13год
13-8=5год
Відповідь: На 5 годин більше має працювати принтер