Загото Бігла Мишка полем і знайшла 6 колосків, по 40 зернин у кожному. Щоб спекти пиріг, їй

потрібно 30 зернин. Скільки пирогів зможе спекти Мишка зі знайдених колосків? 36 разів, причому​

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Анастасия.

Ответ:

1) 6*40=240(зерн.) - усього у Мишки;

2) 240/30=8(пир.) - зможе спекти Мишка

Пошаговое объяснение:

Отвечает Вешкурцева Полина.

Відповідь:

8

Покрокове пояснення:

6 множимо на 40=240.

240 ділимо на 6=8 пирогів