Придбали 10кг цибулі по а грн за кілограм,після чого в гаманці залишилося ще 40грн.Запиши формулу

для обчислення кількості грошей Т,які були в гаманці до купівлі цибулі.Обчисли Т,якщо а=8.Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Арина.

відповідь:

Т=10×а+40

Т=10×8+40=120грн

Отвечает Джуккаев Тимур.
10x8+40= 120
все просто