У класі 40 учнів, з них 12 відмінників. Скільки відсоток усіх учнів класу становлять відміники?

БУДЬЛАСКА ДО 18:00, ЩОБ БУЛО ПРАВИЛЬНО!!!!!!!дам 85 балів!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Ответ:

30%

Пошаговое объяснение:

40 уч - 100%

12 уч - х

х= 12•100/40 = 30%

Отвечает Шумский Тихон.

Ответ:

30%

Пошаговое объяснение:

Пропорція:

40 учнів    це   100%

12 учнів     це     х%

х=12*100:40=30%