катер проплив 28за течиєю ріки і витратив на це 2 год . знайдіть швидкість течиї , якщо власна

швидкість катера дорівнює 11км\год.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочергина Мария.
Ответ:
3 КМ/ГОД

Пошаговое объяснение:

28:2=14( КМ/ГОД)-ШВИДКІСТЬ ЗА ТЕЧІЄЮ

14-11=3( КМ/ГОД)- ШВИДКІСТЬ ТЕЧІЇ