Супермаркет одержав для продажу 280 кг помідорів. У перший день було продано 40% усiх помідорів,

у другий - 25%, а у третій-решту. Скільки кілограмів було продано у третій день? - / 2 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Тхорук Алиса.

Ответ:

98

Пошаговое объяснение:

280:100=2.8*(25+40)=98

Отвечает Чернышов Евгений.

Відповідь:

98 кг

Покрокове пояснення:

1)40+25=65(%)

2)100-65=35(%)

3) 280÷100= 2,

4) 35•2,8=98(кг)