Допоможіть розв'язати. З двох міст назустріч один одному виїхали мотоцикліст і велосипедист.

Швидкість мотоцикліста 70кг/год, а велосипедиста у 5 разів менше. Вони зустрілися через 3 години. Знайти відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванников Дмитрий.

Ответ:

відстань між містами 252 км

Пошаговое объяснение:

1)70:5=14 (км/год) - швидкість велосипедиста;

2)70*14=84(км/гд) - швидкість зближення;

3)84*3=252(км) - відстань між містами