равлик почав піднімати на дерево о 10 год. Кожні 30 хв він піднімався на 40мм. о 15год він

зупинився, щоб перепочити. на скільки він піднявся? запиши в різних одиницях дм, мм, см. допоможіть будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Декань Вова.

Відповідь:

400 мм., 40 см., 4дм.

Покрокове пояснення:

Між 10 та 15 годинами минуло 15 - 10 = 5 годин, це 5 × 2 = 10 інтервалів по 30 хвилин. За кожні 30 хвилин равлик піднімався на 40 мм., отже за 10 інтервалів по 30 хвилин він піднявся на 40 × 10 = 400 мм. = 40 см. = 4 дм.