Визнач, між якими найближчими натуральними числами знаходиться трицифрове число, у якому цифра

розряду одиниць на 2 менша від цифри розряду десятків та дорівнює 1, а цифра розряду сотень на 1 більша від цифри розряду десятків

Ответы на вопрос

Отвечает Хасаншина Екатерина.

Ответ:

431

Пошаговое объяснение:

розряд одиниць=1

А так як десятків на 2 більше десятки=1+2=3

сотні на 1 більші—3+1=4

І виходить число 431

Отвечает Лешкевич Алина.
Ответ
431
Пошагового объяснения не будет
Я еду в школу забирать или любимые учебники)