Які координати має середина відрізка АВ ,якщо А(-3;-2),B(7;-10)?


Ответы на вопрос

Отвечает Popadin Evgen.

Ответ:

x_{m} =  \frac{x_{1} + x_{2}  }{2}

y_{m}  =  \frac{y_{1} + y_{2} }{2}

x_{m} =  \frac{ - 3 + 7}{2}  = 2

y_{m} =  \frac{ - 2 +( - 10)}{2}  =  - 6

Координати: (2;-6)