У школі навчаються 280 хлопчиків,які становлять 4/7 усіх учнів.скільки всього учнів у цій школі?


Ответы на вопрос

Отвечает Гасюк Катя.
280-4
x-7
Находим х
х=280*7:4=490
Отвечает Мельник Мария.
Відповідь: всього у школі 490 учнів

Пояснення: для того щоб знайти, скільки всього учнів, треба 280 поділити на 4/7
280 : 4/7 = 280 • 7/4 = 70 • 7 = 490