5. Есептерді шығар. а) Адам тәуліктің үштен бір бөлігінде уйыктайды, ал қалған уакытында ояу

болады. Адам канша уакыт уйыктайды? Қанша уакыт ояу болады? ә) Бөшкеден 8 литр су алынды, ол бөшкедегі барлық судың 4тен бір бөлігін құрайды. Бөшкеде қанша литр су болған?

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

а)шешуі. 24:3*1=8сағат ұйықтайды

24-8=16сағат бояу бояйды

ә) шешуі. 8:1*4=32л

Пошаговое объяснение:

Это правильно но не обещяю у нас так решают

1 0
Отвечает Алиева Злата.

Ответ:

а)8 сағат ұйықтайды 16 сағат ояу болады

Пошаговое объяснение:

ə)8:1/4=2